Šolsko prvenstvo v badmintonu

1. ŠPORTNI DAN – ŠOLSKO PRVENSTVO V BADMINTONU

Ta teden je pestro v naši telovadnici.

V torek se je odvijalo šolsko posamično prvenstvo v badmintonu.

V petem razredu sta slavila Maruša Jerič in Mark Povše, druga sta bila Astra Zupan in Filip Trdina, tretja pa Katarina Tomšič in Lan Šenica.

V šestem in sedmem razredu sta slavila Špela Vrana in Žak Višček, druga sta bila Tija Povše in Nik Krištof, tretja pa Zala Lenarčič in Gal Gazvoda.

V osmem in devetem razredu sta slavila Živa Jaklič in David Ivnik, druga sta bila Karla Jerič in Žan Zupan, tretja pa Manca Zorc in Luka Vrana.

Vsi prejemniki medalj in četrtouvrščeni (Sana Sporer, Luka Škoda, Urška Škoda in Nejc Višček) so se uvrstili na področno tekmovanje.

Pri naših kategoriziranih badmintonistih sta slavila Kristina Kastelic in Tim Škrlj, druga sta bila Neža Krištof in Tim Anzelj, tretja pa Zara Šenica in Anže Šimić.

Pri učencih iz OŠPP-ja sta zmagala Simon Sirk in Hana Meglič, druga sta bila Jože Zaletelj in Urša Kastelic, tretja pa Jure Šere in Teja Tašič.

Čestitamo!

Zahvala gre trenerju Aljoši Turku, ki je vodil tekmovanje.

Foto:V.Kos

O.M.