PROSLAVA OB DNEVU SAMOSTOJNOSTI IN ENOTNOSTI

23. decembra 2019 smo imeli na naši šoli proslavo ob dnevu samostojnosti in enotnosti. Na njej smo se spomnili enotnosti slovenskega naroda med plebiscitom 23. 12. 1990.

Proslava je potekala v šolski telovadnici. Na njej  so nastopili učenci iz OŠPP s točko Jingle Bell Rock, učenci 5. razreda s točko Šala v šolski klopi, tretješolci so nam zapeli pesmico Moj prijatelj Piki Jakob, 8. razred pa je nastopil z dramsko točko Znani Slovenci skozi čas. Na proslavi sta zapela tudi otroški in mladinski pevski zbor OŠ Mirna, popestrile pa so jo nam mažoretke in gimnastičarke iz Športnega društva Fleksi. Program je povezovala Simona Koščak s pravljico Zvezdica Zaspanka, na koncu pa nas je obiskal še dedek Mraz.

Prireditev, ki so si jo ogledali tudi upokojeni delavci šole, je minila v prijetnem vzdušju.

 

Jaka Hazdovac

8.razred

Morda vam bo všeč tudi...