Športni dan – 8. maj 2020

Ta športni dan je bil pa res nekaj posebnega. Pokazalo se je, da znajo naši učenci in učenke pripraviti dober in zdrav zajtrk. Izkazali so se tudi pri domačih opravilih; v pospravljanju in sesanju. Po pozdravu soncu in narejenih vajah za moč so bili nekateri tudi tako korajžni, da so se postopoma tuširali z mrzlo vodo.V lepem vremenu so se nato skupaj z družino odpravili na pohod. Hodili so v gozdu, hribih in gorah: Trim steza, Stara Gora, Draga, slap Bena, ribnik Blato, Čemšeniška planina nad Trojanami, Boška planota, Kranjska Gora… Sva dobila kar nekaj lepih idej J Hvala staršem, da ste načrtovali tako lepe peš poti ter izlete, in spreminili ta dan v družinski športni dan. Nekateri učenci in učenke so uporabili tudi aplikacije in priložili zemljevid poti, ki so jo opravili. Super! Hvala vsem za vaše lepe fotografije in opise. Sva zelo zadovoljna s potekom res precej drugačnega športnega dne. Žal, še nekateri učenci in učenke niso poslali fotografije.

Dnevniki športnega dne:

Eva       Lan in Zara       Neja       Neli        Špela       Teja       Zala

Morda vam bo všeč tudi...