OBVESTILO – PODALJŠANO BIVANJE

Spoštovani starši!

Podaljšano bivanje bo v tem tednu, ko se vračamo v šolo, potekalo normalno – do 16. ure. Učenci bodo razvrščeni v dve skupini, ki bosta v spodnjih učilnicah.

VAŠEGA OTROKA BOSTE PREVZELI ZUNAJ – na šolskem igrišču, saj bomo večino časa preživljali zunaj. Ker je vstop v šolo dovoljen samo učencem in zaposlenim, boste v primeru slabega vremena po otroka prišli z zadnje strani šole. Učilnica 1. razreda ima namreč stranski vhod z zadnje strani, ob vhodu v telovadnico. Tam boste učiteljici javili, po katerega otroka ste prišli in ga potem počakali zunaj.

Učenci naj v šolo ne prinašajo igrač in drugih stvari.

Prosimo, naj bodo športno oblečeni in obuti, tako za primer hladnega vremena ali vročine. Naj imajo kapo za zaščito pred soncem.

Če je možno, naj prinesejo s sabo blazinico za sedenje, ki jo bomo uporabili npr. za poslušanje pravljic, branje in počitek na tleh, v primerni razdalji drug od drugega.

Vsem skupaj želim prijeten povratek v šolo in se veselim snidenja!

Mihaela Silvester