OBVESTILO ZA STARŠE UČENCEV OŠPP ZA 25. 5. 2020

Spoštovani starši,

v ponedeljek , 25. 5. 2020, bodo s šolskim delom v šoli nadaljevali tudi učenci 9. razredov izobraževalnega  programa NIS ter nekateri učenci posebnega programa vzgoje in izobraževanja. Delo bo potekalo po prilagojenem urniku. O prihodih in odhodih domov ste bili individualno obveščeni. Izjave pred vstopom v šolo ste poslali.  Čas malice ostaja nespremenjen, prav tako kosilo, v kolikor so učenci nanj prijavljeni. V tej izjemni situaciji, v kateri smo se znašli vsi, želimo vsem učencem, predvsem našim devetošolcem, omogočiti kar najlepše zadnje šolske dni. Za učence od 4. do 8. razreda NIS ter ostale učence posebnega programa poteka šolanje še vedno na daljavo. Za vse odgovore na vprašanja smo dosegljivi na telefonski številki 040854343.

Urnik za 9. razred.

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek