IZVAJANJE POUKA OD 9.11. 2020 DO VKLJUČNO 13.11.2020

OBVESTILO

IZVAJANJE POUKA  OD VKLJUČNO 1. DO VKLJUČNO 9.RAZREDA OD 9.11. 2020 DO VKLJUČNO 13.11.2020

V tednu od 9.11.2020 do 13.11.2020 bo potekal  za vse učence  od 1. do vključno 9.razreda POUK NA DALJAVO.

Usmeritve za delo, ki jih sicer že poznate, boste osvežili v ponedeljek, 9.11.2020. Samo na kratko povem, da so takšne, kot jih učenci od 6. do 9. razreda že poznate (teden pred počitnicami, intenzivno delo v šoli za uporabo IKT tehnologije,…).

Učenci prvega triletja bodo dobili naloge primerne njihovi razvojni stopnji. Delali naj bi samostojno. Starši naj bi imeli vlogo kontrolorja in povezovalca učitelj – otrok.

Učenci drugega triletja pa so lahko že bolj samostojni.

Velja pa opozorilo: STARŠI, NE DELAJTE NAMESTO OTROKA!

Dragi starši!

Zavedam se, da nikomur v teh čudnih časih in težki situaciji ni lepo. Ne samo, da je ta čas naporen, je tudi stresen. Verjemite, dragi starši in učenci, da tudi nam ni lahko.

Pričakujem, želim in upam, da bomo z medsebojnim razumevanjem, zaupanjem, strpnostjo, naklonjenostjo in v sodelovanju prebrodili težave in dočakali lepše, vedrejše čase.

Samo dobre misli in pozitivna energija bodo v pomoč slehernemu med nami in vsem skupaj. Z optimizmom glejmo v prihodnost.

Anica Marinčič