Delo od 1. aprila 2021 do 9.aprila 2021

V skladu z odlokom vlade R Slovenije in okrožnico MIZŠ bo od vključno četrtka, 1.aprila 2021, do vključno petka, 9. aprila 2021,  potekalo delo:

• Osnovna šola – pouk na daljavo za vse učence od 1. do 9. razreda. Šola bo nudila možnost prevzema toplega obroka – kosilo. Prijavnica – topli obrok za učenca – v prilogi. Oddati jo morate najpozneje do jutri, srede, do 8.ure na e-naslov šole (info@os-mirna.si) ali v tajništvo šole.

Starši otrok 1., 2. in  3.r. imate možnost otroka dati v nujno varstvo. Organizirano bo ob zadostnem številu prijavljenih. Varstvo (prehrana in zgolj varstvo) bo namenjeno otrokom staršev (oba starša ali samohranilec/ka), ki so zaposleni v vojski, policiji, na področju socialne varnosti, poklicni gasilski enoti ali kritični infrastrukturi, kar morate dokazati s potrdilom delodajalca. Prijavnica – nujno varstvo – v prilogi. Oddati jo morate najpozneje do jutri, srede, do 8.ure na e-naslov šole (info@os-mirna.si) ali v tajništvo šole.

• OŠPP – v prostorih šole, kot teče sedaj. OPB se zaključi ob 12.30.
  • Vrtec Deteljica – nujno varstvo za otroke staršev, ki varstva ne morejo zagotoviti drugače. Prijavnice se že zbirajo.

PRILOGI:

PRIJAVNICA – Nujno varstvo od 1.4. do 9.4.2021