1. razred – 1. šolski dan

Prvega septembra je v Osnovno šolo Mirna vstopilo 34 prvošolcev. V šoli jih je najprej pozdravila ravnateljica in učiteljice, ki jih bodo poučevale. Na začetku jim je učiteljica Simona Koščak prebrala zanimivo pravljico, za tem pa je sledilo podeljevanje diplom in rutic. Gospod župan Dušan Skerbiš in gospod podžupan Zoran Remic sta učencem podelila knjigice. Za tem so se učenci v  dveh veselih četicah odpravili za razredničarko Eriko Cugelj v 1. a in razredničarko Urško Kralj v 1. b razred. Z njimi sta se odpravili tudi učiteljica Mihaela Silvester in vzgojiteljica Mojca Milčinović, ki bosta v tem letu s prvošolci preživeli veliko časa. V učilnicah  so se otroci posladkali  s posebno prvošolsko sladico. Imeli smo se lepo in verjamemo, da nam bo lepo tudi jutri in vse naslednje dni. (E.C.)

Foto utrinki:

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost