#CodeWeek 2021

Code Week je družbena pobuda ozaveščanja o pomenu učenja programiranja. To je praznik programiranja, ko Evropejke in Evropejci pridobivamo digitalne veščine!

Letos se je tednu programiranja priključila tudi naša šola in sicer z udeležbo na brezplačnih delavnicah Programirajmo za skupnost! in z izvedbo mini delavnic začetka programiranja v okviru neobveznega izbirnega predmeta in vseh obveznih izbirnih predmetov s področja računalništva.

Ker bodo brezplačne delavnice potekale preko spleta, smo nanj vabljeni vsi!
S prijavo na povezavi postanite del nepozabne izkušnje začetkov spletnega programiranja med ustvarjanjem poezije, spoznavanjem delovanja mikrokrmilnikov in procesorjev, urjenjem reševanja programerskih ugank in spoznavanjem varne rabe digitalne tehnologije ter odgovornega objavljanja v spletnih medijih.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost