BOŽIČNO-NOVOLETNA POŠTA

V tednu od 13. do 17. decembra smo na šoli sprejemali in raznašali božično-novoletno pošto. Med nami so krožile lepe misli in želje za prihajajoče praznike ter novo leto. V nabiralnike smo prejeli in razdelili 775 pisem. Največ lepih misli so prejeli učenci četrtega razreda. Pri raznašanju pisem je sodelovalo 12 prostovoljcev –  božičkovih raznašalcev pošte. Ker sta bila prejšnji teden dva razreda v karanteni in tudi nekaj učencev po posameznih razredih, bomo te učence razveselili ta četrtek, ko dostavimo kar zajeten kupček pisem. Skupno število prejetih pisem se bo tako povečalo precej nad število 775.

Hvala vsem za sodelovanje.

Naj nas vse skupaj pozitivne misli spremljajo še naprej v božično novoletnih praznikih, novo leto pa naj bo uspešno, zdravo in srečno!

Mentorica šolske skupnosti Petra Vidmar

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost