Kaj se dogaja pri filmski vzgoji?

Mirnska detektivka

Učenci OŠ Mirna so pri obveznem izbirnem predmetu filmska vzgoja posneli svojo prvo detektivko. Sami so se domislili zgodbe in se postavili v vloge filmskih ustvarjalcev. Sporočajo nam, kaj se zgodi nepridipravom, ki se ukvarjajo s sumljivimi posli in izsiljevanjem …

Mirnska detektivka

Med Sevnico in Trebnjem

Že v lanskem šolskem letu pa smo učenci filmske vzgoje sodelovali v projektu JSKD OI Trebnje. Snemali smo film z naslovom Med Sevnico in Trebnjem, pri nastajanju katerega smo sodelovale vse osnovne šole na poti železnice od Sevnice do Trebnjega.

Pomagali smo pri scenariju našega dela proge, učili smo se snemati in montirati, na koncu pa je nastal zanimiv film.

Predstavljamo vam končni izdelek, ki smo ga pripravili vsi osnovnošolci iz bližnjih šol ob pomoči šolskih mentorjev in filmskega pedagoga, snemalca in režiserja Tomaža Pavkoviča.

Med Sevnico in Trebnjem

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost