4. razred SMUČANJE TRILOBIT 2. dan

Danes smo vstali že zeeloo zgodaj. 🙂 Po tem, ko smo se uredili, smo šli na zajtrk, ki je bil zelo okusen. Po zajtrku smo se odpravili na smučišče v Kranjsko Goro. Tam smo se razdelili v skupine glede na to, kako dobro že smučamo. Nato smo smučali in smučali. Ob 13. uri smo se odpravili proti domu. Ker je bila cesta že zelo zasnežena, nas avtobus ni mogel peljati do doma, zato smo do njega pešačili. Po zasluženem kosilu smo imeli prosti čas nato pa delavnico, kjer smo iz gipsa vlivali fosile. Da bomo v prihodnjih dneh pripravljeni na tek na smučeh, smo se spoznali s tekaškimi smučmi in obuvanjem čevljev. Zelo zabaven del večera je bil igranje igre Štrbunk. Sedaj gremo počaasiii 🙂 k počitku.

                                                                                                                          GAŠPER, TEODOR, LOVRO, ROBI

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost