Skoči na glavno vsebino

ZAKLJUČEK LETA

Leto v našem vrtcu se bliža koncu. Bilo je polno lepih trenutkov, učenja in veselja. Otroci so dan za dnem raziskovali svet okoli sebe, se razvijali, sklepali nova prijateljstva in se učili pomembnih življenjskih veščin. Ponosni smo na vsakega izmed njih.

Ob zaključku smo za otroke pripravili nekaj posebnih izletov in druženj, ki so obogatili njihove izkušnje in poskrbeli za nepozabne trenutke.

 

Sreča ni v glavi in ne v daljavi,                                                                                                                                           ne pod palcem skrit zaklad.                                                                                                                                            Sreča je, ko se opravi delo                                                                                                                                                     in ko imaš nekoga rad.                                                                                                                                                        (T. Pavček)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost