Skoči na glavno vsebino

ŠPORTNI DAN V OŠPP

V petek, 21. 6., smo izvedli še naš zadnji dan dejavnosti, in sicer vodne štafetne igre s piknikom. Skupaj smo bili vsi učenci od 1. do 5. razreda. Najprej smo šli v peskovnik, saj ga v letošnjem šolskem letu sploh še nismo uporabili. Učenci so zelo uživali in gradili različne konstrukcije iz mivke. Po malici je ena skupina otrok pripravila limonado, druga pa je polnila vodne balončke za igro. Nato smo se preoblekli (nekateri kar v kopalke) in se odpravili na travnik za šolo, kjer smo v treh skupinah tekmovali v štafetni igri prenašanja balončkov z žlico v posode. Zmagala je skupina, ki je v posodo prenesla največ balončkov in jih med potjo najmanj počila. Nato smo v krogu metali balončke, drugi učenec pa jih je moral ujeti. Sledila je še prosta igra z balončki – ta je bila seveda najbolj zabavna. Nazadnje smo se še posedli po dekicah in imeli piknik s sladoledom in limonado.

Preživeli smo res prijetno dopoldne in s tem na lep način zaključili zadnji dan pouka. Sedaj pa nas čaka samo še podelitev spričeval.

učiteljice OŠPP

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost