Šport – področno prvenstvo v badmintonu

MIRNČANI ”POBRALI” VEČ KOT POLOVICO MEDALJ!

V četrtek je v naši športni dvorani potekalo področno prvenstvo v badmintonu za območje Dolenjske in Bele krajine. Udeležilo se ga je 127 tekmovalcev in tekmovalk iz 12-ih šol. Naša šola je bila na tekmovanju daleč najuspešnejša. Od 12-ih medalj so jih naši tekmovalci in tekmovalke osvojili kar 7!

V kategoriji mlajših dečkov so naši učenci povsem nadigrali nasprotnike – Žak Višček (1. mesto), Gal Gazvoda (2. mesto), Nik Krištof (3. mesto) in Luka Škoda (4. mesto).

Špela Vrana (mlajše deklice) in David Ivnik (starejši dečki) sta v močni konkurenci osvojila 3. mesto.

V kategoriji starejših deklic pa zopet mirnska premoč. V finalu sta se pomerili Živa Jaklič (1. mesto) in Karla Jerič (2. mesto).

Živa Jaklič, Karla Jerič in David Ivnik bodo našo šolo zastopali tudi na državnem tekmovanju.

Turnir je odlično izpeljal Aljoša Turk s svojo ekipo sodnikov, ki so jo sestavljali Tim Škrlj, Anže Šimić, Tim Anzelj, Jaka Hazdovac, Kristina Kastelic, Neža Krištof, Zara Šenica in Lana Livk. Hvala vsem za pomoč pri organizaciji.

https://sport.znm.si/home/document/docid/13894?back=/

Morda vam bo všeč tudi...