Vrtec od 1.6.2020

Spoštovani starši!

Od 1. 6. 2020 dalje, deluje vrtec v sestavi oddelkov, skladno z normativi, ki jih določajo predpisi s področja predšolske vzgoje. Otroci bojo razporejeni v svoje skupine.

Še vedno se bomo trudili zagotoviti zadostno fizično distanco in seveda dosledno izvajali higienske ukrepe. Osnovno vodilo pa še vedno ostaja, da pridejo v vrtec samo zdravi otroci.

Starši, prosimo vas, da ob ponovnem vstopu v vrtec vašega otroka, upoštevate in se dosledno držite vseh priporočil NIJZ.

Pomočnica ravnateljica
Mateja Lužar

Spoštovani starši!

Skupaj z vašo pomočjo in doslednostjo smo uspešno prebrodili prva dva tedna ponovnega odprtja vrtca, sicer pod spremenjenimi pogoji v skladu z navodili zdravstvene stroke.

Držali smo se vseh navodil epidemiologov in NIJZ. Ostali smo zdravi in naj tako tudi ostane.

Kako naprej, še nimamo jasnih navodil. Predvidevamo, da bomo še vedno upoštevali priporočila in navodila NIJZ.

Zato vas, cenjeni starši, vljudno prosimo, da samo tisti, ki resnično potrebujete varstvo za svojega otroka, izpolnite IZJAVO STARŠEV PRED VSTOPOM OTROKA V VRTEC ob sproščanju ukrepov za zajezitev širjenja COVID – 19.

Izpolnjeno Izjavo vrnite do petka, 29. 5. 2020, do 8. ure v nabiralnik pred glavnim vhodom v Osnovno šolo Mirna ali po elektronski pošti na naslov info@os-mirna.si .

Na podlagi vaših povratnih informacij bomo oblikovali vzgojne skupine.

V kolikor s strani ministrstva prejmemo še dodatna obvestila oz. navodila o vključitvi otroka s 1. 6. 2020, jih boste lahko prebrali v petek, 29. 5. 2020, na spletni strani vrtca.

Anica Marinčič

Izjava staršev 1.6.2020

10291_Okrožnica VRTCI 1 junij 2020

10292_NIJZ 28.05.2020_1080_001