Ponovno odprtje šole od 18.5.2020

Spoštovani starši učencev 1., 2. in 3. razreda!

V ponedeljek, 18.maja 2020, se bodo odprla vrata šole pod posebnimi pogoji. Držati se bomo morali vseh navodil in priporočil zdravstvene stroke in NIJZ (učenci v manjših skupinah (razredi  oz. oddelki se bodo delili), prehodov iz učilnice v učilnice ne bo, isti učitelj v skupini od prihoda do odhoda učencev, prepoved uporabe igrač in igral, ……)

Pod spremenjenimi pogoji se bo izvajalo jutranje varstvo, podaljšano bivanje, prevozi učencev (prevoz zjutraj – po ustaljenem voznem redu, po pouku – 12.30 v vse smeri (od 18.5. do 22.5.2020 ).

Zaradi vsega, zgoraj naštetega, bo potrebno preudarno urediti jutranje varstvo, podaljšano bivanje, dežurstvo.

Vljudno prosim, spoštovani starši, da izpolnite IZJAVO STARŠEV PRED VSTOPOM OTROKA V ŠOLO, kjer se opredelite za potrebo po jutranjem varstvu (1.razred), podaljšanem bivanju, prevozu in s podpisom potrdite, da ste seznanjeni z vsemi priporočili.

Izpolnjeno izjavo IZJAVO STARŠEV PRED VSTOPOM OTROKA V ŠOLO vrnite do jutri, srede, 13.5.2020, do 17.ure v nabiralnik pri vhodu v Osnovno šolo ali po elektronski pošti na naslov info@os-mirna.si.

Kdor nima možnosti natisniti IZJAVO STARŠEV PRED VSTOPOM OTROKA V ŠOLO, jo lahko dobi pri nabiralniku ob vhodu v šolo.

Anica Marinčič

IZJAVA staršev pred vstopom v šolo

Higienska priporočila za OS za cas epidemije Covid 19 s prilogami 07052020

Okrožnica izvedba_OŠ_2019.20