ZDRAVA ŠOLA VABI: BODI RAZIGRAN IN SE GIBAJ VSAK DAN

Spoštovani starši,

v tem tednu praznujemo Teden otroka z osrednjo temo Razigran uživaj dan. Vabimo vas, da se nam pridružite v vseslovenski akciji uresničevanju razigranih korakov.

Spodbujamo vas, da se odpravite na sprehod ali izlet. Priložen je letak, ki si ga lahko natisnete. V vsak prostor na letaku narišite ali prilepite fotografijo z izleta ter v pravokotnik zapišite končni cilj oz. število korakov, ki ste jih uspeli tisti dan narediti.

Tudi v šoli bomo dnevno preštevali korake, ki jih bomo naredili učenci in učitelji. Veseli bomo, če bodo otroci izpolnjen letak v petek 8.10.2021 ali v ponedeljek 11.10.2021 vrnili v šolo (svetovalni delavki), da bomo lahko prešteli vse korake, ki smo jih skupaj naredili v Tednu otroka. S to akcijo želimo spodbuditi vsakodnevno gibanje in družabno preživljanje prostega časa.

Koordinator Zdrave šole,

Nataša Vtič

Razigrani izleti (Klik PDF)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost