TEDEN OTROKA  V 1. RAZREDU

Razigran uživaj dan je bila letos osrednja tema tedna otroka. Učiteljice prvega razreda smo se potrudile, da je bil ta teden za otroke nekaj posebnega. V torek smo ujeli še zadnje sončne žarke in se odpravili peš v Zabrdje. Priključili smo se akciji  Zdrave šole »Skupaj štejemo korake« in tisti dan naredili kar 9000 korakov. Naslednji dan smo obrisovali naša stopala, jih nalepili na okna in izražali svoje občutke o športnem dnevu. Pogovarjali smo se tudi o varnosti naših korakov v prometu. Izdelali smo maketo okolice šole in na njej prikazali varne poti.  Udeležili smo se tudi natečaja Mala pozorna nogavička, ki nas je še dodatno spodbudil k varnosti v prometu. V četrtek smo se s previdnimi koraki odpravili v TVD Partizan in si ogledali risanko. Zaključek tega tedna pa je bil za nas najpomembnejši. Prvošolci smo bili sprejeti v šolsko skupnost OŠ Mirna.