Šport – MIRNČANI OSVOJILI POLOVICO MEDALJ

V četrtek, 21. 10. 2021, je na Mirni potekalo področno prvenstvo v badmintonu, ki se ga je udeležilo 100 nekategoriziranih igralcev in igralk s področja Dolenjske in Bele Krajine. Naši učenci in učenke so bili zelo uspešni, saj so osvojili kar polovico medalj.
Pri starejših dečkih je Gal Gazvoda osvojil 2. mesto, 3. je bil Žak Višček. Pri starejših deklicah je 2. mesto osvojila Špela Vrana, 3. pa Tija Povše. Pri mlajših dečkih je bil Tilen Kos drugi, Izak Meglič pa tretji.
Gal Gazvoda, Žak Višček, Špela Vrana in Tija Povše so se uvrstili na državno prvenstvo, ki bo predvidoma v marcu.
Čestitke tudi vsem ostalim tekmovalcem, ki so zastopali našo šolo: Luku Škodi, Niku Krištofu, Sani Sporer, Alji Rovšek, Lanu Šenici, Eneju Rupniku, Manci Bajc, Astri Zupan in Nejki Vidmar.
Zahvala in pohvala gre sodnikom, in sicer Zari Šenica, Lani Livk, Zali Lenarčič, Luku Vrani, Timu Anzlju, Filipu Trdini in Marku Povšetu, ki so odlično opravili svoje delo. Hvala tudi Aljoši Turku za vodenje turnirja.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost