PODROČNO POSAMIČNO PRVENSTVO V BADMINTONU

Osnovna šola Mirna je bila zopet gostiteljica področnega posamičnega prvenstva v badmintonu. Na tekmovanju je nastopilo 122 učenk in učencev dolenjskih in belokranjskih osnovnih šol. Naše učenke in učenci so se odrezali izjemno, saj so osvojili 5 od 12 medalj.

Špela Vrana je upravičila vlogo favoritinje in zanesljivo slavila v kategoriji starejših učenk. Pri starejših učencih je Žiga Ferfole osvojil 2. mesto, Žiga Drčar pa 3. Pri mlajših učenkah je Nika Pavlin stala na 3. stopnički, pri mlajših učencih pa Enej Rupnik na 2.

Odlično so se odrezale tudi naše ostale tekmovalke in tekmovalci: Manca Bajc, Maruša Jerič, Leja Višček, Jure Kovač, Izak Meglič, Živa Janežič, Nejka Vidmar, Jaka Mrak, Tom Pavlič in Taj Sporer.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost