MEDOBČINSKO PRVENSTVO V NOGOMETU

V sredo, 16. 11. 2022, je v Trebnjem potekalo medobčinsko prvenstvo v nogometu za starejše učence. Na tekmovanju so poleg naše šole nastopale OŠ Mokronog, OŠ Šentrupert in OŠ Trebnje. V prvi tekmi smo morali priznati premoč Trebanjcem, ki so nas premagali z rezultatom 2:3. V drugi tekmi smo se pomerili z učenci OŠ Mokronog in jih premagali z 1:0. V zadnji, odločilni tekmi, ki je odločala o uvrstitvi na področno prvenstvo, so naši fantje prikazali odlično predstavo in porazili vrstnike iz OŠ Šentrupert z rezultatom 2:0.

Za ekipo OŠ Mirna so igrali: Žiga Drčar, Žiga Ferfole, Tim Adem Pust Alibegić, Dar Kraljevski, Tomi Hazdovac, Nejc Zaman, Jakob Jurak, Lan Šenica in Mark Povše.

Video prispevek – http://trebnje.os-trebnje.si/2022/11/medobcinsko-prvenstvo-v-nogometu-za-starejse-decke/

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost