Obisk Oglarske dežele
V ponedeljek, 22. junija 2026, smo se učenci 6. razreda odpravili na izlet v Oglarsko deželo. Tam smo si ogledali kako pridobivajo oglje, se naučili narediti kopo in si ogledali mizarsko delavnico z različnimi stroji in orodji za obdelovanje lesa. Pred odhodom domov smo se še okrepili z golažem in oglarskim kruhom.
Matija Ožek






