Skoči na glavno vsebino

Obisk Oglarske dežele

V  ponedeljek, 22. junija 2026, smo se učenci 6. razreda odpravili na izlet v Oglarsko deželo. Tam smo si ogledali kako pridobivajo oglje, se naučili narediti kopo in si ogledali mizarsko delavnico z različnimi stroji in orodji za obdelovanje lesa. Pred odhodom domov smo se še okrepili z golažem in oglarskim kruhom.

Matija Ožek

Morda vam bo všeč tudi...

Spletišče uporablja le piškotke, ki so potrebni za delovanje storitve. Politika zasebnosti
Politika zasebnosti