Skoči na glavno vsebino

Vrtec – zahvala za donacijska sredstva

Spoštovani donatorji – prijatelji otrok.

Otroci in zaposleni iz vrtca OŠ Mirna, vrtec Deteljica se vam iskreno zahvaljujemo za donacijska sredstva. Z njimi ste nam omogočili nakup zunanje postaje za ustvarjalno igro, klopco za druženje okoli drevesa in poganjalce.

Primarna dejavnost v predšolskem obdobju je igra. Z novimi igrali bodo imeli otroci možnost obogatiti domišljijsko igro, uriti gibalne sposobnosti in najpomembnejše pri različnih igrah tkati prijateljske vezi.

Donatorji:

AB računovodske storitve Aleš Bunderšek s.p.
AKVATIK pisarniške storitve Matej Krempl s.p.
Hemptouch d.o.o.
JAN – TEAM d.o.o.
KOPO podjetje za kooperacijo, trgovino in svetovanje Mirna d.o.o.
KOVINOPRODAJA Trebnje d.o.o.
Orodjarstvo in svetovanje Franc Jakoš s.p.
POVŠE METAL proizvodnja in trgovina d.o.o.
REM d.o.o.

Hvala vam!

Lepo vas pozdravljamo.                                       

Otroci in zaposleni iz OŠ Mirna, Vrtec Deteljica

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost