Skoči na glavno vsebino

OBMOČNA REVIJA NAJMLAJŠIH PEVSKIH ZBOROV »POMLADNI ZVONČKI«

Območna revija najmlajših pevskih zborov je potekala v Dolenji Nemški vasi v četrtek, 21. marca 2024. Na prireditvi smo bili priča nastopu številnih pevskih zborov, med katerimi je zapel tudi Otroški pevski zbor 1. razreda Osnovne šole Mirna.

Otroški pevski zbor je pod vodstvom svoje mentorice Margarete Megi Vidmar ob kitarski spremljavi Tadeje Bartolj zapel tri pesmi, ki so publiko popeljale na čarobno glasbeno popotovanje. Otroci so s svojim glasom in energijo na odru navdušili občinstvo v dvorani.

Območna revija je tako postregla s čudovitim glasbenim doživetjem, pevci pa so s svojim nastopom nedvomno razveselili srca prisotnih ter dokazali, da je glasba univerzalni jezik.

Zborovodja Margareta Megi Vidmar

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost