Skoči na glavno vsebino

ATLETIKA IN MED DVEMA OGNJEMA

Učenci in učenke 4. in 5. razreda so se v Trebnjem udeležili medobčinskega tekmovanja. Naši tekmovalci so bili zelo uspešni. Jakob Skerbiš in Iva Kovačič sta v teku na 600 m osvojila naslov medobčinskih prvakov, Maks Skerbiš pa je osvojil 2. mesto. V igri med dvema ognjema pa so fantje in dekleta ubranili lanskoletni naslov in osvojili 1. mesto.

Čestitke vsem tekmovalcem.

Morda vam bo všeč tudi...

Spletišče uporablja le piškotke, ki so potrebni za delovanje storitve. Politika zasebnosti
Politika zasebnosti