ATLETIKA IN MED DVEMA OGNJEMA
Učenci in učenke 4. in 5. razreda so se v Trebnjem udeležili medobčinskega tekmovanja. Naši tekmovalci so bili zelo uspešni. Jakob Skerbiš in Iva Kovačič sta v teku na 600 m osvojila naslov medobčinskih prvakov, Maks Skerbiš pa je osvojil 2. mesto. V igri med dvema ognjema pa so fantje in dekleta ubranili lanskoletni naslov in osvojili 1. mesto.
Čestitke vsem tekmovalcem.






