Skoči na glavno vsebino

OBMOČNA REVIJA PEVSKIH ZBOROV

Na območni pevski reviji, ki se je odvijala 18. aprila 2024 v Galeriji OŠ dr. Pavla Lunačka Šentrupert, sta nastopila otroški in mladinski pevski zbor OŠ Mirna. Oba zbora sta navdušila s svojim nastopom ter pokazala visoko raven glasbene usklajenosti. Pevski nastopi so bili deležni pozitivnega odziva občinstva in so prispevali k pestremu kulturnemu programu revije. Na reviji so se predstavili tudi pevci iz OŠ Šentrupert ter OŠ Veliki Gaber.

Strokovna spremljevalka ga. Janja Dragan Gombač je oba pevska zbora OŠ Mirna uvrstila na regijsko raven. Regijsko pevsko tekmovanje bo potekalo v Semiču prihodnje šolsko leto.

Vsem pevkam in pevcem čestitamo!

Zborovodkinja M. Megi Vidmar

Foto: Studio Praprotka

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost