Vrtec- decembrsko druženje pri najmlajših

Mesec december, poln iskrivosti in čarobnosti. To je čas veselja, ustvarjanja, druženja, pričakovanj, dobre volje, širokih nasmehov… Vse to doživljamo tudi pri najmlajših  v vrtcu Deteljica.

Pripravile smo decembrsko druženje za otroke in njihove starše. Tako smo se v torek, 12. 12. 2023, ob 16.30 zbrali  starši, otroci in strokovne delavke skupin: Sončki, Rožice, Mehurčki in Žogice v Šentrupertu v Deželi kozolcev. Strokovne delavke smo uprizorile dramatizacijo po zgodbi Smrečica za medveda (K. Sokač). Nato so otroci pomagali medvedu Brunu okrasiti smrečico z okraski, ki so jih izdelali v vrtcu. Sprehodili smo se po okrašeni poti med čarobno razsvetljenimi kozolci. Druženje smo zaključili ob toplem čaju in prazničnih stojnicah.

Hvala za prijetno doživete trenutke in prostovoljne prispevke.