Skoči na glavno vsebino

SPREJEM PRVOŠOLCEV V ŠS

Pretekla sta dva dobra dva meseca, odkar so prvošolci prvič prestopili šolski prag, in naše budne oči so opazile, da se na šoli zelo dobro znajdejo in da so v njej doživeli že veliko zanimivega. Zato je zagotovo napočil čas še za »uraden« sprejem v šolsko skupnost, ki ima na naši šoli že dolgoletno tradicijo.

Sedmošolke smo z učiteljico Vesno Kos zanje pripravile kulturni program z dramskima prizoroma,  kratkima filmoma učencev in kvizom, v katerem je glavna Pika Nogavička, ob koncu programa pa so na oder stopili tudi prvošolci in nam pod mentorstvom učiteljice Zale Hrastnik zapeli dve pesmici.

Ravnateljica Anica Marinčič, mentorica šolske skupnosti, učiteljica Petra Vidmar, in predstavnik učencev, osmošolec Enej Rupnik, so prvošolcem podelili listine, ki »potrjujejo« njihovo članstvo v šolski skupnosti, ter zanimivo slikanico Hiša selivka, ki jim jo v želji, da bi uživali v svetu knjig in branja, poklanja društvo Bralna značka. 

                                                                                                       Šolske novinarke

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost