Skoči na glavno vsebino

ŠOLSKO PRVENSTVO V BADMINTONU

V ponedeljek, 13. 11. 2023, je na naši šoli potekalo šolsko prvenstvo v badmintonu, na katerem smo se v okviru športnega dneva pomerili učenci in učenke od 6. do 9. razreda. Tekmovanje je že tradicionalno poleg učiteljev Marlies Bračko in Matjaža Ožka vodil Aljoša Turk iz BK Mirna, ki s šolo tesno sodeluje že dolga leta. Najboljši štirje badmintonisti iz vsake kategorije nekategoriziranih tekmovalcev so se uvrstili na področno prvenstvo, najboljše kategorizirane igralce pa čaka državno prvenstvo.

MLAJŠI UČENCISTAREJŠI UČENCIOŠPPKATEG. FANTJE
1.Tadej GregorčičIzak MegličSimon SirkTilen Kos
2. Taj SporerAmadej KosŽan Lindič ŽibertUrban Železnik
3. Lovro JenkoleLan ŠenicaTomi PerunkovskiMark Povše
4. Svit ČerneJure NovakGal MalusFilip Trdina
MLAJŠE UČENKESTAREJŠE UČENKEKATEG. DEKLETA
1. Astrid KnezŽiva JanežičLeila Sambolec
2. Leja SuhadolnikLeja AjdišekPika Škrlj
3. Klara KoščakManca BajcVita Oven
4. Lana JanežičMaruša JeričEva Krištof

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost