Na projektu Berideli! osvojili 2. mesto

V petek, 24. 11. 2023, je na Slovenskem knjižnem sejmu potekal zaključni dogodek projekta Berideli!

V projektu je sodelovalo 27 osnovnih šol in čez 1000 učenk in učencev tretje triade, ki so brali posamezne knjige iz zbirke Zvezdne Beletrine.

Učenci OŠ Mirna so izbrali delo P. L. Travers, Mary Poppins. Izdelali so animacijo poglavja Slab torek, za kar so na razglasitvi prejeli 2. nagrado.

Za nagrado so prejeli 5 knjig iz zbirke Zvezdna Beletrina, ki so jih podarili šolski knjižnici: Mary Poppins; 20000 milj pod morjem; Neskončna zgodba; Gimnazijka; Kekec nad samotnim breznom.

Sodelujoči v projektu Berideli!:

Klara Končina, 9. a, Leja Ajdišek, 9. b, Iza Koščak, 9. b, Astra Zupan, 9. b, Tom Pavlič, 8. b, Zarja Platiše, 8. b, Enej Rupnik, 8. b, Maša Zupan, 8. b.

Mentorica: Maja Marinč.