Skoči na glavno vsebino

GOZDNA DELAVNICA

Gozd, svež zrak in igranje z vsem, kar nam narava lahko nudi, otroke napolni z dodatno energijo. Spodbuja jih k raziskovanju ter jim ponuja čas, da otroci odkrivajo stvari v lastnem tempu. S takšnim zavedanjem smo k sodelovanju povabili starše otrok. Skupaj smo se sprehodili do gozda, kjer smo si z nažaganimi hlodi (poleni) in mizo, ki so jih priskrbeli starši,  uredili gozdni kotiček. S skupnimi močmi nam je uspelo urediti kotiček in nad videnim smo bili vsi zelo navdušeni. Verjamemo, da nam bo urejen gozdni kotiček še večja motivacija, spodbuda za igro, raziskovanje in bivanje v naravi.

                                                                                                                                Vanja, Klavdija in Barbara.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost