Skoči na glavno vsebino

Tehniški dan – Miklavževa delavnica

V torek, 28. 11. 2023, smo učenci od 6. do 9. razreda imeli tehniški dan, na katerem smo se pripravljali na Miklavžev sejem, ki bo v četrtek, 30. 11. 2023. Razdelili smo se v 9 različnih delavnic, kjer je kar pokalo od navdušenja in ustvarjalnosti. Ustvarjali smo izdelke, ki jih bomo prodajali na Miklavževem sejmu. Kupili boste lahko piškotke za okrasitev jelke, adventne venčke in aranžmaje, okrasne bunkice za na novoletno jelko, zapestnice, set za nego obraza, pripravljeno mešanico za piškote. Naredili smo tudi škatle, v katere boste dajali prostovoljne prispevke, in cenike, kamor boste pogledali, koliko kaj stane. Za nameček pa boste lahko videli našo lepo okrašeno šolo. Najbolj pomembno od vsega pa je, da smo uživali, pouka po urniku ni bilo. Ta dan bi z velikim navdušenjem ponovili.

Šolski novinarji Ambrož, Karin in Zala

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost